ارز دیجیتال - خرید و فروش تتر - خرید ارز - صرافی - کریپتو

در صرافی کریپتو شما می توانید بدون هیچ نگرانی ارزهای دیجیتال خود را نقد و یا نقدینگی خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنید .

a

صرافی کریپتو

ثبت نام صرافی - ثبت نام صرافی کوینکس coienex

نحوه ثبت نام در صرافی کوینکس

امیدواریم سال سرشار از ثروت و فراوانی داشته باشید ؛ در این مقاله می خواهیم تا به شما دوستان نحوه ثبت نام  صرافی کوینکس coinex را ارائه دهیم ،  سعی ما بر اینیست که هر گونه مقاله ای که منتشر می کنیم به ساده ترین زبان ممکن باشد

این صرافی از اعتبار بسیار بالایی برخوردار میباشد و  شما میتوانید بدون تر از دست دادن سرمایه در کوینکس واریزی داشته باشید و معامله های خود را شروع کنید .

بعد از آموزش ثبت نام اگر مشکلی داشتید میتوانید در بخش افزودن نظر ، مشکل خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن سعی به حل مشکل بپردازیم .

الزامی برای احراز هویت در صرافی کوینکس نیست و شما می توانید با  فیلتر شکن آی پی ثابت ثبت نام کرده و سقف واریز و برداشت روزانه تا 10 هزار دلار میباشید ، و اگر مبالغ بالاتری را خواستارید باید احراز هویت انجام بدید که ما سعی کردیم آن را هم در مقاله آموزش بدهیم .

فعلا کوینکس مشکلی با ایرانی ها ندارد ،کوینکس در صفحه توییترش اعلام کرده است که ایرانی ها بدون هیچ مشکلی از خدمات صرافی کوینکس می توانند استفاده کنند ولی سایت کوینکس چند ماه قبل از طرف ایران فیلتر شد و شما باید با فیلتر شکن وارد سایت کوینکس شوید ، ما به شما پیشنهاد میکنیم که با فیلتر شکن یک کشور اروپایی مانند فرانسه ، آلمان ، انگلیس ، هلند ، اسپانیا ، پرتغال یا … ثبت نام کنید (دقت داشته باشید که باید همیشه و حتما با آی پی همان کشور وارد کوینکس شوید)

ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت رسمی کوینکس شوید :

توجه داشته باشید که قبل از ورود به صرافی باید فیلتر شکن خود را روشن نمایید و فقط از لینک زیر استفاده کنید تا وارد سایت اصلی صرافی کوینکس شوید .

صرافی کوینکس

وقتی که وارد لینک بالا شدید به سایت اصلی کوینکس هدایت می شوید .

افزودن نظر